51*66cm İpek Saten Yastık Kılıfı 16/19/22/25/30mm 6A
| JXSPZ19-002 | |
| 51*66cm İpek Saten Yastık Kılıfı 16/19/22/25/30mm Fermuarlı Çift Taraflı İpek 6A | |
| %100 Dut İpek Saten Yastık Kılıfı 6A | |
| Marka adı: | Jiaxin İpek |
| Model numarası: | JXSPZ19-002 |
| Malzeme: | Dokuma Kumaş, %100 Saten İpek, 16/19/22/25/30mm İpek |
| Sertifika: | OEKO TEX -100/ 6A (En İyi Kalite) |
| Kumaş Bitirmek: | Düz renk / Baskı / Nakış / Kumlama |
| stil: | Görünmez fermuarlı çift taraflı ipek |
| Renk/Desen: | Katı veya Özelleştirilmiş |
| Özellik: | Sürdürülebilir, Hava geçirgen, Kırışıklık önleyici |
| Mevsim: | Bütün sezon |
| Oda Alanı: | Yatak odası |
| Tasarım: | Özel Tasarımları Kabul Et |
| Logo: | Özel Logoyu Kabul Et |
| Boyut: | 51*66 cm veya özelleştirilmiş |
| Cilt tipi: | Tüm cilt tipleri |
| Kullanmak: | Otel, Ev, Hastane |
| ADEDI: | 1 parça |
| Numune temin süresi: | 3 gün |
DOĞAL MALZEME
İpek yastık kılıfları doğal olarak hipoalerjeniktir, bu nedenle toz akarları, mantar, küf ve diğer alerjenlerin birikmesini önlerler.
GÜZELLİK SIRRI
Güzelliğinizi ve rahatınızı, yaşlanma karşıtı ve kırışıklık karşıtı koruyun. cilt daha canlanmış görünür ve hissedilir
ÜCRETSİZ KAÇ SALONU
Yumuşak ve pürüzsüz, insan vücudundaki sürtünme katsayısı tüm liflerde en düşüktür. siz uyurken yastığınızın üzerinde hareket etmekten kaynaklanan kırılma miktarını azaltarak daha pürüzsüz, sağlıklı ve en parlak saçlara sahip olmanızı sağlar.
100 GECE GARANTİSİ
Nefes alabilen ve antistatik, size uyku için mükemmel bir deneyim getirecektir.
SICAKLIK REGÜLATÖRÜ
Yazın serin, kışın sıcak tutar.












ZHEJIANG JIAXIN İPEK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, 1984 yılında ipek endüstrisinde lider bir kuruluş olarak kurulmuştur. 2000 yılı aşkın bir süredir antik çağlardan beri ipek şehri olarak bilinen Jiaxing şehrinde yer almaktadır.
★70'den fazla ülkede müşteriler
★100 dönümden fazla üretim üssü
★Kendi koza üretim fabrikası
★Kendi dokuma ve boyama fabrikası
★Kendi giyim, yatak, moda aksesuar fabrikası
★3000'den fazla personel
Yüce dut ipeğimizle müşterilerimiz için güzellik yaratmayı umuyoruz. Sağlık, yumuşaklık, cilt bakımı, ışıltı ve modanın birleşimi.

Farklı pazar gereksinimleri için ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS ve diğer uluslararası sertifikaları aldık.





Popüler Etiketler: 51*66cm İpek Saten Yastık Kılıfı 16/19/22/25/30mm 6A, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, özelleştirilmiş, toptan
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek
















