Gümüş Ipek Yastık Kılıfı Modayı Vurgulayan 22mm Çift Taraflı
| JXSPE22-004 | |
| Gümüş Ipek Yastık Kılıfı Modayı Vurgulayan 22mm çift taraflı | |
| Silver Silk yastık kılıfı Vurgulama | |
| Marka adı: | Jiaxin İpek |
| Model numarası: | JXSPE22-004 |
| Malzeme: | Dokuma Kumaş, %100 Saten İpek, 16/19/22/25/30mm İpek |
| Sertifika: | OEKO TEX -100/ 6A (En İyi Kalite) |
| Kumaş Bitirmek: | Düz renk / Baskı / Nakış / Kumlama |
| stil: | Zarf uçlu çift taraflı ipek |
| Renk/Desen: | Katı veya Özelleştirilmiş |
| Özellik: | Sürdürülebilir, Hava geçirgen, Kırışıklık önleyici |
| Mevsim: | Bütün sezon |
| Oda Alanı: | Yatak odası |
| Tasarım: | Özel Tasarımları Kabul Et |
| Logo: | Özel Logoyu Kabul Et |
| Boyut: | 51*76 cm veya özelleştirilmiş |
| Cilt tipi: | Tüm cilt tipleri |
| Kullanmak: | Otel, Ev, Hastane |
| ADEDI: | 1 parça |
| Numune temin süresi: | 3 gün |
16/19/22/25/30mm ipek size taze dalgalı bir görünüm verir.
Saçınıza yumuşak ve nazik
Cildinizdeki nemi korumaya yardımcı olur, kırışıklıkları en aza indirir
Zarf kapatma ile tamamlandı, bütün gece iş başında kalır
Her renkle kişisel uyku tarzınızı gösterin
Güzellik uzmanları tarafından şiddetle tavsiye edilir
Tüm Jiaxin İpek Yastık Kılıfları, 16/19/22/25/30 MOMME kalınlığında 6A En Yüksek Sınıf Uzun Elyaflı Dut İpeğinden yapılmıştır ve toksik olmayan boyalar da dahil olmak üzere en katı kalite yönergelerini uygular.
Dut ipek kumaştan Yastık Kılıfları, yazın cildinize daha serin ve kışın daha sıcak bir his verir ve en iyi iyi geceler' uykusunu almanıza yardımcı olur. İpek Yastık Kılıfı, genel sağlık ve zindelik için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir.
İyi şeyler dikkatli bakım gerektirir, yastık kılıflarının protein liflerine kolayca parçalanmasına neden olacak şiddetli temizlik, sürtünme ve bükülmelerden kaçının. İkincisini, diğerini yıkarken yedek olarak, seyahat için veya aileleriniz veya arkadaşlarınız için bir hediye olarak almanızı öneririz.


















Popüler Etiketler: moda 22mm çift taraflı vurgulayan gümüş ipek yastık kılıfı, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, özelleştirilmiş, toptan
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek















