Beyaz İpek Yastık Kılıfı Lüks 16/19/22/25/30mm Fermuarlı
| JXSPZ22-003 | |
| 51*91cm beyaz ipek yastık kılıfı lüks 16/19/22/25/30mm fermuarlı daha sonra çift taraflı ipek | |
| Beyaz İpek Saten Yastık Kılıfı Lüks | |
| Marka adı: | Jiaxin İpek |
| Model numarası: | JXSPZ22-003 |
| Malzeme: | Dokuma Kumaş, %100 Saten İpek, 16/19/22/25/30mm İpek |
| Sertifika: | OEKO TEX -100/ 6A (En İyi Kalite) |
| Kumaş Bitirmek: | Düz renk / Baskı / Nakış / Kumlama |
| stil: | Görünmez fermuarlı çift taraflı ipek |
| Renk/Desen: | Katı veya Özelleştirilmiş |
| Özellik: | Sürdürülebilir, Hava geçirgen, Kırışıklık önleyici |
| Mevsim: | Bütün sezon |
| Oda Alanı: | Yatak odası |
| Tasarım: | Özel Tasarımları Kabul Et |
| Logo: | Özel Logoyu Kabul Et |
| Boyut: | 51*91 cm veya özelleştirilmiş |
| Cilt tipi: | Tüm cilt tipleri |
| Kullanmak: | Otel, Ev, Hastane |
| ADEDI: | 1 parça |
| Numune temin süresi: | 3 gün |
100 GECE GARANTİSİ
Nefes alabilen ve antistatik, size uyku için mükemmel bir deneyim getirecektir.
YÜZÜNÜZ İÇİN MÜKEMMEL& DERİ
İpek malzemeler yumuşak bir dokunuşa sahiptir ve yüzünüzün yastık kılıfı üzerinde kaymasını sağlar, cilt sürtünme olmadan hareket edebilir ve'nin sıcaklık düzenleyici özellikleri cildinizin nemini korumasına yardımcı olur.
TUTUN SAÇ PARLAK& DÜZ
Bu İpek yastık kılıfı, herhangi bir saç dokusunda kütikülün kabarmasına ve pürüzlenmesine yardımcı olur, saçlar kolay kırılmaz. Ayrıca bu ipek yastık kılıfı, kırılgan kirpiklerin bozulmadan kalmasına yardımcı olur, özellikle kirpik uzatma kullananlar için faydalı olabilir.
DOĞAL MALZEME
İpek yastık kılıfları doğal olarak hipoalerjeniktir, bu nedenle toz akarları, mantar, küf ve diğer alerjenlerin birikmesini önlerler.
ELDE YIKAMA TAVSİYESİ
İyi şeyler dikkatli bakım gerektirir, yastık kılıflarının protein liflerine kolayca parçalanmasına neden olacak şiddetli temizlik, sürtünme ve bükülmelerden kaçının. İkincisini, diğerini yıkarken yedek olarak, seyahat için veya aileleriniz veya arkadaşlarınız için bir hediye olarak almanızı öneririz.
GİZLİ FERMUAR KAPALI
Güçlendirilmiş gizli fermuar tasarımı (fermuar benzer rengi benimser) kusursuz bir görünüm ve his sağlar, geniş açıklıklar yastık kılıfını takıp çıkarmayı kolaylaştırır. Tüm ipek yastık kılıflarımız, en yüksek kalite ve dayanıklılık standartlarını karşıladığından emin olmak için tek tek kontrol edilir.












ZHEJIANG JIAXIN İPEK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, 1984 yılında ipek endüstrisinde lider bir kuruluş olarak kurulmuştur. 2000 yılı aşkın bir süredir antik çağlardan beri ipek şehri olarak bilinen Jiaxing şehrinde yer almaktadır.
★70'den fazla ülkede müşteriler
★100 dönümden fazla üretim üssü
★Kendi koza üretim fabrikası
★Kendi dokuma ve boyama fabrikası
★Kendi giyim, yatak, moda aksesuar fabrikası
★3000'den fazla personel
Yüce dut ipeğimizle müşterilerimiz için güzellik yaratmayı umuyoruz. Sağlık, yumuşaklık, cilt bakımı, ışıltı ve modanın birleşimi.

Farklı pazar gereksinimleri için ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS ve diğer uluslararası sertifikaları aldık.





Popüler Etiketler: Beyaz İpek Yastık Kılıfı Lüks 16/19/22/25/30mm Fermuarlı, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, özelleştirilmiş, toptan
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek















