6A Oeko-tex Gri İpek Yastık Kılıfı 16/19/22/25/30mm Çift Taraflı İpek
| JXSPZ22-002 | |
| 6A oeko-tex gri ipek yastık kılıfı 16/19/22/25/30mm fermuarlı çift taraflı ipek 51 * 76cm | |
| %100 gri Dut İpek Saten Yastık Kılıfı 6A oeko-tex |
|
| Markası: | Jiaxin İpek |
| Model Numarası: | JXSPZ22-002 |
| Malzeme: | Dokuma Kumaş, %100 Saten İpek, 16/19/22/25/30mm İpek |
| Sertifikasyon: | OEKO TEX -100/ 6A (En İyi Sınıf) |
| Kumaş Kaplama: | Düz renk / Baskı / Nakış / Sandwash |
| üslup: | Görünmez fermuarlı çift taraflı ipek |
| Renk/Desen: | Katı veya Özelleştirilmiş |
| Özellik: | Sürdürülebilir, Hava geçirgen, Kırışıklık önleyici |
| Mevsim: | Tüm Sezon |
| Oda Alanı: | Yatak odası |
| Tasarım: | Özel Tasarımları Kabul Et |
| Logo: | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Boyut: | 51 * 76cm veya özelleştirilmiş |
| Cilt Tipi: | Tüm cilt tipleri |
| Kullanmak: | Otel, Ev, Hastane |
| MOQ: | 1 adet |
| Örnek Sağlama Süresi: | 3 gün |
İpek, yatak takımları ve özellikle yastık kılıfları için güzel ve rahat bir malzemedir. Organik liflerden yapılmış% 100 doğal bir malzemedir. Çoğu sentetik malzemenin aksine nefes alabilir, hipoalerjenik, toza ve akarlara dayanıklıdır. Dokunmak için yumuşak ve yumuşak görünmek güzeldir.
SAÇLARı PARLAK VE PÜRÜZSÜZ TUTUN
Bu İpek yastık kılıfları, kütiküllerin herhangi bir saç dokusunda kıvırmaya ve kabalaşmaya yardımcı olur, saçlar kolayca kırılmaz. Ek olarak, bu ipek yastık kılıfı kırılgan kirpiklerin sağlam kalmasına yardımcı olur, özellikle kirpik uzantıları giyenler için yararlı olabilir.
YÜZÜNÜZ VE CILDINIZ IÇIN HARIKA
İpek malzemeler dokunmaya karşı yumuşaktır ve yüzünüzün yastık kılıfı üzerinde süzülmesini sağlar, cilt sürtünmeden hareket edebilir ve sıcaklığı düzenleyen niteliklerdir, cildinizin nemini korumasına yardımcı olur.
GIZLI FERMUAR KAPATMA
Güçlendirilmiş gizli fermuar tasarımı (fermuar benzer rengi benimser) sorunsuz bir görünüm ve his sağlar, yastık kılıfını takmayı ve çıkarmayı kolaylaştıranı büyük açıklıklar. Tüm ipek yastık kılıflarımız en yüksek kalite ve dayanıklılık standartlarını karşıladığından emin olmak için tek tek kontrol edilir.
EL YIKAMA ÖNER
İyi şeyler dikkatli bakıma ihtiyaç duyar, yastık kapaklarının protein liflerine kolayca ayrışmaya neden olacak şiddetli temizlik, sürtünme ve bükülmelerden kaçının. Diğerini yıkarken yedek olarak, seyahat için veya aileleriniz veya arkadaşlarınız için bir hediye olarak ikinci bir tane satın almanızı öneririz.
ZHEJIANG JIAXIN İPEK CORP, LTD
JIAXIN SILK, 1984 yılında, ipek sanayi lider bir kuruluş kurulmuştur. Jiaxing City'de yer alan ve 2000 yılı aşkın bir süredir antik çağlardan kalma ipek şehri olarak bilinir.
★70'in üzerinde ülkeye sahip
★100 dönümden fazla üretim üssü
★Yeni koza üretim fabrikası
★Yeni dokuma ve boyama fabrikası
★Yapı giyim, yatak takımı, moda aksesuar fabrikası
★3000'in üzerinde
Yüce dut ipeğimiz ile müşterilerimiz için güzellik yaratmayı umuyoruz. Sağlık, yumuşaklık, cilt bakımı, parlaklık ve moda kombinasyonu.
Farklı pazar gereksinimleri için ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS ve diğer uluslararası sertifikaları aldık.
Popüler Etiketler: 6A Oeko-tex Gri İpek Yastık Kılıfı 16/19/22/25/30mm Çift Taraflı İpek, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, özelleştirilmiş, toptan
Bunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek















